Makaron na dowóz – ciesz się makaronami w każdym miejscu na ziemi.

Nasze makarony możesz zjeść w każdym miejscu na Ziemi. To właśnie wyróżnia Nittki w BIałymstoku. Nasze makarony dostarczamy w wybrane przez Ciebie miejsce. Dlatego ich smak będzie najlepszy niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Nie ma możliwości jedzenia makaronu tylko w jednym miejscu – restauracji/ barze, gdzie zostaje przygotowany. 

Dzięki naszym makaronom każde miejsce będzie wyjątkowe, a danie będzie wszędzie smakowało inaczej. 

Jeżeli jesteś typem domownika, makaron możesz zjeść w swoich ulubionych 4 ścianach. Z patrzącym kotem psem czy innym zwierzakiem. Nie musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu, aby zjeść nasz makaron. Postaw na swoje samopoczucie i w domowej atmosferze zjedz obiad czy kolacje. 

Praca, która zajmuje nam od 7 do 10 godzin dziennie wymaga skupienia i dużego wysiłku. Jednak każdy powinien mieć czas na przerwę. Niezależnie od stanowiska i miejsca pracy. Jeżeli jest to praca w biurze, produkcji, czy home office możesz cieszyć się smakiem naszych makaronów. Zamów jedzenie na konkretną godzinę i dodaj sobie sił. 

Piknik nad wodą to idealny pomysł, aby spędzić miły czas z przyjaciółmi czy drugą połówką. Napoje, przekąski, duży koc to lista rzeczy niezbędnych. Jeżeli jesteś organizatorem wyjścia nie zapomnij o głównym daniu, ponieważ jeszcze lepiej się odpoczywa z pełnym brzuszkiem. Zamów najlepszy makaron i zaskocz najbliższych. 

Sesja, kolokwium, sprawdziany, zaliczenia to tylko część egzaminów, które zakładają się na siebie z końcówka roku akademickiego czy szkolnego. Dla wielu uczniów to bardzo gorący czas w roku. Nic dziwnego, że każdy zapomina o jedzeniu i całą swoją uwagę poświęca na naukę. Mimo zmniejszonego apetytu i zwiększonego stresu nie można zapominać o podstawowych czynnościach i zapotrzebowaniu na energię, które dostarcza nam jedzenie. Śpieszymy z pomocą. Podaj adres, gdzie aktualnie się uczysz czy to biblioteka, mieszkanie, ławka w parku… Dostarczymy Ci jedzenie wszędzie. Nasz sposób pakowania makaronu pozwoli na komfortowe jedzenie w każdym miejscu.

Sprawdź ofertę naszych dań i zamów już teraz.