Nowa restauracja w Białymstoku – rzemieślnicze makarony na dowóz Nittki

Domowe jedzenie podbija serca każdego wielbiciela dobrego jedzenia. Jednak w dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu na przygotowanie posiłków od samych podstaw.

Jednak czy warto z tego rezygnować? Uważamy, że nie! Dlatego wyszliśmy naprzeciw naszym klientom i stworzyliśmy restaurację, która sama tworzy składniki potraw. Mówimy tu o makaronach rzemieślniczych.

Nasza rzemieślnicza produkcja makaronów odbywa się w całości przez tę samą, małą grupę osób, z których jedna – Łukasz – decyduje o przebiegu procesu i o wszystkich cechach wyrobu. Proces produkcji makaronów odbywa się na miejscu i do każdego zamówienia jest przygotowany indywidualnie. Nasze makarony wykorzystywane w restauracji Nittki są wyjątkowe i tworzone z pasją.

Dodatkowo dzięki naszym składnikom, które sprowadzamy od lokalnych dostawców, jesteśmy w stanie zapewnić, że nasze makarony są najlepsze. W rzemiośle, którym się specjalizujemy osiągnęliśmy wysoki poziom, którym chcemy się podzielić z każdym.

W naszej ofercie makaronów rzemieślniczych, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla jego gustu. Przygotowujemy potrawy z takimi makaronami jak: udon, tagliatelle, czarne spaghetti czy rigatoni.

Sprawdźcie nasze menu i zamówcie z dostawą pod wybrany adres.